Разделы:

Apple Watch 4

техно

Apple Watch провів на дні моря півроку, і йому нічого не сталося

186

12:00, 30 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Роберт Бейнтер впустив свій смарт-годинник Apple Watch у море, займаючись серфінгом у Хантінгтон-Біч (штат Каліфорнія) наприкінці минулого року, і нещодавно отримав його назад у робочому стані.

«Ця річ була моїм талісманом. Я досить часто використовував його, щоб дізнаватися про припливи та стежити за тим, з якою швидкістю я ковзаю по хвилях» – повідомив Бейнтер.

Втім, одного дня накотилася величезна хвиля, яка й зірвала з його руки гаджет.

Бейнтер впустив годинник у море, але втративши свій «талісман», він увімкнув пошук пристрою в службі «Знайти iPhone». На екрані Apple Watch з’явилося повідомлення про те, що годинник загублений, а також відсвічувався номер телефону власника. Але тільки через шість місяців, коли власник уже втратив будь-яку надію, Бейнтеру подзвонили з незнайомого номера. Незнайомець повідомив, що знайшов робочий Apple Watch Бейнтера у трьох милях на північ від місця, де годинник був втрачений.

«Цей хлопець сказав мені: «Гей, якщо тебе звуть Роб Байтнер, і ти недавно втрачав Apple Watch, подзвони мені. Якщо зможеш його описати правильно, я його віддам». Він просто шукав мушлі, а знайшов мій годинник. Це просто якийсь сон наяву, я не міг повірити в те, що відбувається! Найдивовижніше, що годинник все ще працює, хоча морська сіль зробила екран трохи каламутним. Все працювало нормально, вони не відстали ані на секунду, вся інформація збереглася, всі програми були на місці», – коментує щасливий власник.

Читайте також: В Украине могут полностью исчезнуть маршрутки

Попри те, що Apple змогла домогтися високого рівня водостійкості годинників, компанія як і раніше не поспішає називати їх водонепроникними. Повідомляється лише, що вони можуть працювати на глибині до 50 метрів і позиціонуються як пристрій, який можна використовувати при заняттях плаванням, серфінгом й іншими видами водного спорту.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.