Разделы:

Apple Store

apple

Apple заплатила жінці мільйони доларів за злив її голих фото у мережу

19

10:00, 10 Июнь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Судова тяганина, яка триває з 2016 року, обійшлася бренду у семизначну суму. Деталями поділилося видання India Today.

П’ять років тому 21-річна студентка здала свій iPhone для ремонту у сервісну майстерню. Незабаром вона виявила, що її особисті фотографії та відео відвертого характеру були опубліковані на її ж сторінці у Facebook. Як з’ясувалося, співробітники сервісного центру злили у мережу близько 10 зображень дівчини, які були у галереї пристрою.

Результатом їх дій став судовий позов, в якому постраждала звинуватила Apple у вторгненні у приватне життя, а також заподіянні емоційної травми. Хоча формально ремонтом пристрою займалися співробітники заводу Pegatron, американська компанія визнала факт порушення політики обслуговування одним зі своїх підрядників.

Щоб врегулювати позов, Apple виплатила багатомільйонну компенсацію, точна сума якої не розкривається. За даними джерела, корпорація також провела «вичерпне» розслідування, яке призвело до звільнення двох технічних фахівців, причетних до інциденту.

«Ми дуже серйозно ставимося до конфіденційності та безпеки даних наших клієнтів і маємо низку протоколів, що забезпечують захист даних протягом усього процесу ремонту», – заявили представники компанії в інтерв’ю журналістам.

Раніше ми писали про те, що Apple оснастить iPhone 13 Pro ще більшим акумулятором.

Loading...

Читайте также