Разделы:

Apple

техно

Apple запустила сайт з тестом на симптоми коронавірусу COVID-19

122

10:00, 29 Март 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія Apple спільно з Центром з контролю і профілактики захворювань США (CDC) випустили додаток для iPhone і запустили новий сайт з інформацією про поширення коронавірусу Covid-19. Це допоможе людям залишатися у курсі подій і вживати належних заходів для захисту свого здоров’я під час пандемії.

Веб-сайт і додаток пропонують користувачам відповісти на низку питань, що стосуються факторів ризику, недавньої взаємодії з потенційно-зараженими людьми і симптомів, пише maximum.fm

Вони також надають рекомендації CDC про наступні дії, включаючи керівництво з соціального дистанціювання, самоізоляції, звернення до лікарів.

Читайте також: Tesla обновила автопилот: теперь он распознает сигналы светофоров

Apple відзначає, що її інструмент скринінгу не може замінити інструкції від медустанов або рекомендації від державних органів охорони здоров’я. Втім, може допомогти людині задуматися над тим, чи не варто звернутися до сімейного лікаря по кваліфіковану допомогу.

Додаток доступний тільки в американському App Store, а сайт доступний по всьому світу. Перевірити свої симптоми ви можете вже і зараз.

Apple запустила сайт з тестом на симптоми коронавірусу COVID-19 - фото 394687

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.