Разделы:

korabl` vikingov

За кордоном

Археологи виявили під землею корабель вікінгів

1212

17:00, 29 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Похований під землею корабель — це частина кладовища, яке було облаштоване таким чином, щоб демонструвати силу і вплив.

korabl` vikingov

Археологи виявили на північному сході Норвегії місце поховання вікінгів з двадцятиметровим кораблем на глибині в півметра під землею, пише The Guardian. Знайти корабель вдалося за допомогою спеціального радара. Знахідка археологів примітна тим, що поховання розташоване в селянській зоні, а курган, який височів над ним, був зритий.

По сусідству ще видно курган Джиллі (Jelle), дослідникам також вдалося знайти сліди ще щонайменше восьми раніше невідомих поховань в околицях, зазначає газета.

Керівник проекту, археолог Норвезького інституту досліджень культурної спадщини Ларс Густавс повідомив, що похований під землею корабель — це частина кладовища, яке було облаштовано таким чином, щоб демонструвати силу і вплив похованих на ньому. Найближчим часом розкопувати знайдений курган не планується, надалі буде проведено дослідження поховання, щоб оцінити ступінь його збереження.

Кораблю приблизно тисяча років. Вчені майже впевнені: у цьому місці поховані заможні люди. Адже лише багатіїв могли поховати разом із величезним судном.

Читайте також Самый богатый человек планеты запускает многоразовый космический корабль (LIVE ВИДЕО)

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.