Разделы:

statuetka

За кордоном

Археологи знайшли статуетку Венери віком 23 тисячі років

1561

20:30, 8 Декабрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Стародавня статуетка жіночої фігури часу пізнього палеоліту знайдена в районі Ренанкур міста Ам’єн (департамент Пікардія на півночі Франції).

За словами вчених, йдеться про виняткову знахідку, оскільки фігурка у чудовому стані. «Статуетку висотою 4 см відносять до ґраветтської культури пізнього палеоліту. Їй 23 тис. років», – йдеться в повідомленні. Зазначається, що вік Венери експерти визначили за допомогою радіовуглецевого аналізу, пише maximum.fm

Крім того, поруч з фігуркою вчені знайшли кілька глиняних уламків і залишки інструментів. Точне призначення цих знарядь наразі залишається невідомим, однак на думку археологів, на цьому місці могла бути майстерня, де місцеві ремісники виготовляли предмети культу.

Археологи знайшли статуетку Венери віком 23 тисячі років - фото 372668

Після проведення додаткових досліджень статуетка буде виставлена ​​в музеї Пікардії в Ам’єні. Всього на території Європи було знайдено близько сотні таких фігурок. Більшість з них на території сучасної Центральної Європи. 15 з них виявлені у Франції, переважно в південно-західній частині.

Читайте також: Врачи развеяли популярный миф о пиве

Loading...

Читайте также