Разделы:

Megan Markl

За рубежом

Асистентка Меган Маркл звільнилася, пропрацювавши всього півроку

357

9:15, 13 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Особиста помічниця 37-річної герцогині Сассекської звільнилася майже через шість місяців після того, як Меган Маркл вийшла заміж за принца Гаррі, повідомляє Daily Mail.

Читайте також Меган Маркл ніколи не одягне вбрання від дизайнерки Вікторії Бекхем

<p style="text-align: justify;">Меган Маркл. Фото: Getty</p>

Джерело з королівського палацу описало помічницю, як «дуже талановиту дівчину», яка «зіграла ключову роль в успіху королівського весілля». «Це буде велика втрата для Кенсінгтонського палацу», – говорить інсайдер.

Передбачається, що дівчина не витримала напруження, яке панувало в палаці після весілля і скандальних інтерв’ю і розборок з батьком Меган Маркл – Томсом Марклом.

Причиною також, можливо, послужив і характер Меган. У своїй новій книзі про принца Чарльза королівський біограф Роберт Джобсон стверджує, що підготовка до весілля з Меган була настільки напруженою, що принц Гаррі став «дратівливим і запальним» зі співробітниками. Він пише: «Іноді піднімаючи голос, Гаррі кричав: «Меган отримає те, що вона хоче».

Колишній агент Меган, Джина Нелторп-Коуні також зазначила, що під час їхньої співпраці Маркл була «прискіплива і нещадна», коли справа стосувалася часу і пріоритетів, а також Меган миттєво звільняла тих, хто не поділяв її «думки».

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...