Разделы:

zodiak

знаки зодіаку

Астрологи назвали найуспішніший знак Зодіаку у 2021 році

178

9:52, 16 Март 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Настав новий рік. Астрологи розповіли, якому знаку Зодіаку пощастить найбільше цьогоріч, а кому доведеться важко.

За словами фахівців, в день зимового сонцестояння, яке відбулося 21 грудня, жителі Землі спостерігали Велике з’єднання Юпітера і Сатурна. Ці планети увійшли в сузір’я Водолія, почавши новий астрологічний період, який і називається ера Водолія, пише maximum.fm

Тому не дивно, що найуспішнішими в цьому році будуть представники саме цього знака Зодіаку. Експерти кажуть, що Водолії дуже амбітні, неординарні, у них завжди багато ідей і мало часу для їх реалізації. Але 2021 рік подарує представникам цього знаку можливість втілити всі свої задуми і плани в життя, тому що Юпітер символізує розширення, зокрема експансію своїх ідей, а Сатурн це коробка, за допомогою якої можна буде все структурувати і втілити в реальність.

Також удача буде супроводжувати Терезів і Близнюків, головне, бути активними і не упустити шанс на реалізацію своїх цілей. Менш успішними будуть представники Овнів, Левів і Стрільців, а важко в матеріальному плані буде Тельцям і Ракам. За словами астрологів, нейтральними у 2021 році будуть Козеріг, Риби, Скорпіон і Діва.

Раніше ми повідмляли про ТОП-5 знаків Зодіаку, які ненавидять відпочивати.

Нагадаємо, раніше ми писали, з якими знакам Зодіаку найскладніше у шлюбі.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.