Разделы:

mama

Суспільство

Австралійська матуся пояснила, чому потрібно «менше любити своїх дітей»

671

7:00, 6 Ноябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Діти – квіти життя. Але в турботі над своїми нащадками ні в якому разі не можна забувати про себе і ставити на собі хрест, вважає австралійська журналістка Келлі Бейкер. Жінка пояснила, чому прийняла непросте рішення: менше любити своїх дітей.

Колумністка австралійського сайту 9Honey Келлі Бейкер написала статтю під провокаційною назвою «Чому я прийняла рішення менше любити своїх дітей», пише maximum.fm

Вона розповіла, що вже багато років вона самостійно виховує двох синів. Бейкер розлучилася з їхнім батьком, коли хлопчикам було три і чотири роки. Тоді австралійка вирішила любити дітей «за двох» – за маму і за тата. Вона зазначила, що закривала очі на їхні погані вчинки, списуючи все на травму від розлучення, захищала їх від усього світу, а потім, через 10 років, раптом зрозуміла, що перебуває «на межі».

Зараз її хлопчики стали підлітками, а вона відчуває себе дуже нещасною людиною, оскільки така абсолютна любов і захист за 10 років витягла з неї всі сили – моральні та фізичні.

Читайте також: Дожди и тепло: синоптики удивили прогнозом

Це здорово, але при цьому неймовірно втомлює. Насправді, навіть виснажує, буквально випиває тебе до дна, не залишаючи тобі нічого. Але ти продовжуєш, тому що це твої діти і їм потрібна твоя любов, – написала Бейкер.

Вона зізналася, що зіткнулася з депресією. В якийсь момент жінка прийняла рішення любити дітей трохи менше, щоб більше полюбити себе. Бейкер нагадала, що якщо мама щаслива, то щасливі і її діти.

Австралійка додала, що батькам потрібно любити себе трохи більше, щоб у нащадків була можливість проявити свою самостійність, любов і турботу про себе. А також, щоб вони бачили, якою має бути щаслива людина.

Loading...

Читайте также