Разделы:

pojarnie

общество

Австралійські пожежники випустили еротичний календар на 2019 рік (ФОТО, ВІДЕО)

571

18:45, 12 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Щорічно австралійські пожежники радують жінок по всьому світу своїми напівроздягненими фотографіями. У новому році завжди виходить свіжий календар, на якому позують чоловіки з гарними тілами.

Раніше ми повідомляли: Французский бренд выпустил туфли на шпильках для мужчин (ФОТО)

Як передає Joinfo.ua, за традицією в цьому році австралійські пожежники зробили порцію нових гарячих знімків, на яких постали без верхньої частини одягу, радуючи представниць прекрасної статі своїми біцепсами і кубиками пресу.

pojarnie

Ще більш милі і чудові (але не менше брутальні) знімки стали з кошенятами і цуценятами, а також іншими тваринами, з якими позують м’язисті мачо.

pojarnie

Проект нещодавно був запущений на міжнародному масштабі, і пожежники з різних куточків світу борються за право опинитися на 12 сторінках майбутнього гарячого календаря, який побачить світ у квітні 2019 року. «З появою міжнародного інтересу до календаря, було розумно запросити найбільш гарячих пожежників з усього світу сюди, на красивий Золотий берег, щоб вони могли стати частиною цієї події», — зазначив творець календарів. Всі виручені кошти з продажу календарів підуть благодійним організаціям із захисту і порятунку тварин у всьому світі.

pojarnie

Рятувальники, які щодня борються з вогнем, які рятують людей і тварин, постали на знімках з найрізноманітнішими тваринами – собаками, кошенятами, сурикатами, птахами, коалами та іншими.

pojarnie

Творці зазначають, що найбільше полюбляють їх продукт в Азії, Іспанії, Португалії, Мексиці та Південній Америці. Примітно те, що в створенні календаря бере участь дочка всесвітньо відомого натураліста Стіва Ірвіна – зірки серіалу «Мисливець на крокодилів»,який загинув від жала ската. «Ми дуже раді, що знову беремо участь у випуску календаря австралійських пожежних 2019 року.

pojarnie

Зібрані кошти допомагають врятувати і захистити дику природу по всій Австралії», — зазначила Бінді Ірвін. Всі зібрані гроші пожежні відправляють в благодійні організації. Наприклад, Австралійський зоопарк дикої природи. І в дитячі лікарні.

Зазначимо, календар з пожежними виходить з 1993 року. За цей час проект перерахував більш $2,8 млн на благодійність. З них $1,7 млн було зібрано за останні 4 роки, коли календар став популярним в соцмережах.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...