Разделы:

banda

В регіоні

В Одесі банда грабувала та викрадала людей

669

10:30, 30 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

У Одесі затримали групу злочинців, яких підозрюють у вчиненні розбійних нападів, вимаганні та викраденні людей.

До складу групи входили 6 чоловіків у віці від 28-ми до 44-х років. Очолював її 44-річний неодноразово засуджений за бандитизм житель Біляївського району, який 15 років провів за ґратами, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Одеській області.

Читайте також Женщина из-за ошибки продавца обеспечила себя на всю жизнь

Банда грабувала та викрадала людей

«Члени групи обґрунтовано підозрюються у вчиненні розбоїв, вимаганні та незаконному позбавленні волі людини. На їх рахунку — три розбійні напади на підприємців Суворовського, Овідіопольського та Татарбунарського районів. Крім цього, в серпні цього року з метою незаконного отримання грошей члени групи через посередника пообіцяли одеситові сприяння у оформленні банківського кредиту. У знак «вдячності за допомогу» той мав віддати їм значний відсоток від отриманих грошей. Чоловік відмовився від пропозиції. Тоді зловмисники виставили доларовий рахунок посереднику, а щоб він серйозніше поставився до боргу, деякий час утримували його у підвалі», — розповіли в поліції.

Розпочаті кримінальні провадження за трьома статтями — незаконне позбавлення волі або викрадення людини, вимагання та розбій.

В рамках останнього провадження за місцем проживання одного з членів групи був проведений обшук. Поліцейські виявили мобільні телефони, пістолет травматичної дії, обріз рушниці та набої.

Зброю направили на експертизу, яка з’ясує, чи була вона знаряддям скоєння яких-небудь злочинів. Усі 6 підозрюваних заарештовані. Тривають слідчі дії.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...