Разделы:

Bentley

Bentley

Bentley показала фірмові шпаківні та будиночки для кажанів

78

16:45, 3 Январь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Співробітники Bentley разом з журналістами британського Autocar подбали про збереження біологічного різноманіття фабрики у Крю. На території кампусу Bentley розмістили фірмові шпаківні та будиночки для кажанів – їх встановили на спеціальних жердинах, а поруч підвісили годівниці.

Bentley прагне зробити підприємство у Крю екологічно нейтральним і мінімізувати шкоду довкіллю. У компанії зауважили, що стіни фабрики Bentley досить товсті, тому птахи не можуть звити гнізда, а кажани – знайти місця для ночівлі. Установка шпаківень і будиночків для кажанів частково вирішить цю проблему, пише maximum.fm

Не лише автомобілі: Bentley показала фірмові шпаківні та будиночки для кажанів - фото 441766

Компанія Bentley не займається виготовленням шпаківень та будиночків для кажанів: дерев’яні скриньки закупили на стороні, а теслі британської фірми займалися винятково «брендуванням» заготовок – випалюванням логотипу Bentley на одній з граней. Особливої «розкоші» у шпаківень з лейблом Bentley немає: це компактні будки з однією секцією, для кажанів всередині передбачена горизонтальна планка.

Турбота про довкілля не заважає Bentley створювати спецверсії для мисливців з сідалом для хижих птахів. У 2017 році ательє Mulliner зробило Bentayga Falconry для любителів соколиного полювання з обробкою багажника корковою тканиною.

Не лише автомобілі: Bentley показала фірмові шпаківні та будиночки для кажанів - фото 441765

Ще один непрофільний вид діяльності Bentley – створення пасіки. За півтора року в кампусі в Крю встановили п’ять вуликів на 300 тисяч медоносних бджіл; торік зібрали перший урожай. У 2021 році популяцію бджіл планують збільшити до мільйона.

Не лише автомобілі: Bentley показала фірмові шпаківні та будиночки для кажанів - фото 441767

До того ж британська марка має намір зробити завод водно-нейтральним. Для цього доведеться встановити дорогу систему для збору дощової води. Фінансова вигода від використання дощової води замість водопровідної сумнівна, але екологічні переваги такої системи незаперечні.

Раніше ми повідомляли про те, що Bentley презентувала найдорожчий автомобіль в історії: фото.

Loading...

Читайте также