Разделы:

beverli hilz

За рубежом

«Беверлі-Гіллз, 90210» повертається: зірки серіалу 90-х знімуться у римейку

381

22:30, 22 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Популярний американський серіал 90-х повертається на екрани в оновленому вигляді, однак зі старим складом. Зірки «Бевелі-Гіллз, 90210» вже зустрілись із авторами проекту, щоб обговорити сценарій. Про це повідомляє 24tv.ua.

Читайте також Збільшені губи і підтяжка обличчя: як би виглядали зірки 20 століття з трендами 2018 року

Зірки серіалу "Беверлі-Гіллз, 90210" знімуться у римейку

Римейки на фільми чи анімаційні картини набули неабиякого попиту у 2018 році. Чимало популярних кінострічок перезняли такі популярні кінокомпанії, як Disney, Sonу Pictures чи Netflix. Однак адаптація культових сценаріїв відбувалась із змінами в акторському складі. У випадку із серіалом «Беверлі-Гіллз, 90210» усе буде навпаки.

Як повідомляє видання Deadline, у перезапуску улюбленого телесеріалу візьмуть участь зірки 90-х у повному акторському складі: Ян Зірінг (Стів Сандерс), Дженні Гарт (Келлі), Торі Спеллінг (Донна) та інші. Під знаком питання поки що залишається участь у зйомках лише однієї акторки Шеннен Догерті (Бренда), яка нещодавно поборола рак.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.