Разделы:

Beyonce i Jay-Z

Культура

Beyonce та Jay-Z посприяли: Лувр побив рекорд відвідуваності за всі роки

90

11:00, 7 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Один із найбільших музеїв світу, що розташований у центрі Парижа, у 2018 році побив рекорд відвідуваності за всі попередні роки. Причиною такої популярності став кліп Beyonce та Jay-Z, який зіркове подружжя зняли в Луврі. Про це повідомляє 24tv.ua.

Один із найзнаменитіших музеїв світу став ще й найпопулярнішим серед молоді. Про рекордну кількість відвідувачів Лувру повідомило видання The Guardian. За їхніми даними, у пройдешньому році музей відвідало понад 10 мільйонів людей.

Читайте також: Де українські зірки прокидались після Нового року: кумедні спогади

Основною причиною, яка викликала такий попит на мистецтво став кліп Beyonce та Jay-Z на пісню Apeshit, яку вони знімали у Луврі. Після публікації їхнього відеоролика відвідуваність музею серед людей до 30 років зросла до 50%.

Згідно зі статистикою попередніх років відвідуваність зросла на 25%. У 2017 році кількість відвідувачів Лувру становила 8,2 мільйона.

Представники музею кажуть, що нарешті оговталися від теракту, що стався в Парижі у 2015. Після трагедії, що відбулася майже чотири роки назад відвідування Лувру значно знизилася. А у 2018 році 75% відвідувачів музею склали іноземці, а працівники Лувру навіть склали спеціальний гід для туристів по місцях, які були показані у кліпі Beyonce та Jay-Z на пісню Apeshit.

До слова, відеоролик на YouTube переглянуло майже 150 мільйонів людей.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...