Разделы:

Beyonce i Jay-Z

Культура

Beyonce та Jay-Z посприяли: Лувр побив рекорд відвідуваності за всі роки

124

11:00, 7 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Один із найбільших музеїв світу, що розташований у центрі Парижа, у 2018 році побив рекорд відвідуваності за всі попередні роки. Причиною такої популярності став кліп Beyonce та Jay-Z, який зіркове подружжя зняли в Луврі. Про це повідомляє 24tv.ua.

Один із найзнаменитіших музеїв світу став ще й найпопулярнішим серед молоді. Про рекордну кількість відвідувачів Лувру повідомило видання The Guardian. За їхніми даними, у пройдешньому році музей відвідало понад 10 мільйонів людей.

Читайте також: Де українські зірки прокидались після Нового року: кумедні спогади

Основною причиною, яка викликала такий попит на мистецтво став кліп Beyonce та Jay-Z на пісню Apeshit, яку вони знімали у Луврі. Після публікації їхнього відеоролика відвідуваність музею серед людей до 30 років зросла до 50%.

Згідно зі статистикою попередніх років відвідуваність зросла на 25%. У 2017 році кількість відвідувачів Лувру становила 8,2 мільйона.

Представники музею кажуть, що нарешті оговталися від теракту, що стався в Парижі у 2015. Після трагедії, що відбулася майже чотири роки назад відвідування Лувру значно знизилася. А у 2018 році 75% відвідувачів музею склали іноземці, а працівники Лувру навіть склали спеціальний гід для туристів по місцях, які були показані у кліпі Beyonce та Jay-Z на пісню Apeshit.

До слова, відеоролик на YouTube переглянуло майже 150 мільйонів людей.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.