Разделы:

dom

За кордоном

Безхатченків Нью-Йорка хочуть поселити в модулях на стінах будинків

942

18:00, 6 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія Framlab винайшла оригінальний спосіб вирішити проблему браку житла для населення великих мегаполісів і пропонує у Нью-Йорку створити для безхатченків спеціальні модулі у стінах багатоквартирних будинків, що не мають вікон.

Раніше ми повідомляли: Медики научились диагностировать смертельные заболевания необычным способом

Про це повідомляє портал Dezeen.

«Порожні стіни будинків у Нью-Йорку можуть бути облаштовані спеціальними модулями для розміщення бездомного населення міста», — пропонує агентство Framlab.

dom

1543772614-6119

Компанія, що базується в Нью-Йорку та Осло, назвала свій проект «Гомед». Він має дати відповідь на проблему зростання кількості людей, що не мають житла у Нью-Йорку, таких з 2012 року зросло на 40 відсотків.

Ця схема передбачає будівництво спеціальних койко-місць на фасадах без вікон по всьому місту.

Доступ до модулів забезпечуватиметься внутрішніми сходами, встановленими всередині всієї конструкції. Framlab вибрала саме таку структуру, оскільки вона може бути легко і швидко як встановлена, так і демонтована.

Вікна, зроблені зі смартскла, встановлені на фасаді конструкції, дадуть змогу побачити жителів всередині. Вони також можуть бути використані для муралів або реклами, щоб прикрасити порожні стіни будинків.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также