Разделы:

fitnes braslet

Здоров`я

Більше шкоди, ніж користі: учені вразили заявою про фітнес-браслети

862

8:45, 6 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Мільйони людей по всьому світу користуються зараз фітнес-браслетами та смарт-годинниками, які дозволяють не лише отримувати сповіщення, а й моніторити стан здоров’я. Втім, учені не рекомендують цілком і повністю покладатися на ці гаджети. Розповідаємо, що з ними не так.

Додатки для здоров’я і фітнес-браслети можуть дати інформацію про роботу організму. Однак постійне звернення до них може мати і зворотний бік. До такого висновку прийшли науковці, які вивчали досвід 27 пацієнтів з проблемами серця. Вони використовували фітнес-браслет Fitbit для вимірювання свого сну, частоти серцевих скорочень, а також фізичної активності, пише maximum.fm

Хоча пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, вік яких варіювався від 28 до 74 років, дізналися більше про свої хвороби і були мотивовані на фізичну активність. Протягом шести місяців, коли вони носили годинники, вони також виявляли велику тривожність.

«Наше дослідження показує, що в цілому самовивчення пропонує більше проблем, ніж користі, коли мова заходить про досвід пацієнта. Люди починають використовувати інформацію як отриману від фахівця. Однак вони не просять допомоги в інтерпретації даних. Це підвищує рівень тривожності, крім того, вони можуть отримати відомості далекі від реальності», – розповідає Тарік Осман Андерсен, доцент кафедри інформатики Копенгагенського університету і один з авторів дослідження.

Читайте також: Названы главные причины апокалипсиса

Теги:

Loading...

Читайте также