Разделы:

mish

За кордоном

Бійка мишей у лондонському метро: найкраще фото дикої природи за 2019

2243

12:00, 12 Февраль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Фотограф дикої природи протягом тижня відвідував різні станції метро, перш ніж зумів зробити цікавий кадр. Дивіться, що з цього вийшло.

Переможцем конкурсу Лондонського музею природознавства LUMIX People’s Choice Award став британець Сем Роулі, який зобразив бійку мишей за їжу в лондонському метро. За знімок «Сварка на станції» він отримав звання найкращого фотографа дикої природи за версією глядачів, пише maximum.fm

Сварка на станції - фото 385530

Сварка на станції

Роулі розповів, що протягом тижня щовечора проводив кілька годин на різних станціях метро, ​​щоб дочекатися гарного кадру. Зрештою вдалося сфотографувати бійку мишей за крихту, яку впустив пасажир. «Сварка» тривала долю секунди, поки переможець не втік зі своєю здобиччю.

Читайте також: У Багдаді вперше за 12 років випав сніг: вражаючі кадри

«Сподіваюся, знімок показує, що несподівану драму можна виявити у найбільш повсякденних частинах міського середовища», – прокоментував фото Сем Роулі.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.