Разделы:

sTSc8qflZYgqVJXuDMKl.r695x430

В регіоні

Близько 2000 рибин загинули у Дністрі (ФОТО)

173

15:05, 12 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Нараховано збитки у розмірі 228 692,5 грн.

На Дністровському водосховищі в адміністративних межах с. Анадоли Хотинського району Чернівецької області сталася подія – масова загибель водних біоресурсів. Дана ділянка водойми навесні є природнім нерестовищем для багатьох цінних видів риб Дністровського водосховища і в подальшому використовується як місце нагулу молоді риб.

11 вересня 2019 року з метою визначення масштабів і причин загибелі риби працівниками Чернівецького рибоохоронного патруля здійснено виїзд на водосховище. На місце події було також ініційовано виклик працівників Хотинського відділення поліції Кельменецького ВП ГУНП в Чернівецькій області, Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

Під час обстеження зафіксовано 1 736 екз. загиблої риби: щука звичайна – 590 екз., окунь звичайний – 680 екз., йорж звичайний – 170 екз., бичок-пісочник – 150 екз., рак річковий – 125 екз., білизна європейська – 13 екз., білий амур – 8 екз.
Нараховано збитки у розмірі 228 692,5 грн.

Для встановлення причин загибелі водних біоресурсів Державною екологічною інспекцією та Держпродспоживслужбою було відібрано проби води та окремі екземпляри загиблих водних біоресурсів. Результати аналізів та розрахунок збитків буде направлено до Хотинського відділення поліції Кельменецького ВП ГУНП в Чернівецькій області. Працівниками поліції здійснено огляд місця події. Очевидними були ознаки кримінального правопорушення за ст. 242 ККУ. Висновок щодо наявності ознак кримінального правопорушення винесуть працівники поліції.

Як повідомляють на facebook-сторінці facebook.com/Chernivtsifisherypatrol, до Чернівецького рибоохоронного патруля не вперше надходили повідомлення про правопорушення та забруднення невідомими речовинами струмка поряд території ТОВ «СООК», який впадає у Дністровське водосховище. Іхтіологи здійснювали обстеження цієї ділянки водосховища та направляли повідомлення для організації проведення перевірки екологічною інспекцією з метою усунення та виявлення джерела забруднення.

Державною екологічною інспекцією Карпатського округу вже двічі протягом 2019 року фіксувались перевищення гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин в струмку внаслідок господарської діяльності ТОВ СООК.

 
Loading...

Читайте также