Разделы:

borsuk

За кордоном

Борсук відкопав скарб з монетами часів Римської імперії (ФОТО)

4

10:30, 13 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Тварина активізувала свої зусилля через негоду. Його нору замело снігом, і він змушений був колупатися в невеликій тріщині біля лігва, сподіваючись виявити ягоди або черв’яків. Проте замість них натрапив на монети часів Римської імперії, пише iflscience.

Пізніше цей скарб потрапив на очі місцевому жителю, який і звернувся до археологів. Фахівці з’ясували, що монети походять з III–V століть нашої ери, більшість з них були викарбувані під час пізньої Римської імперії в Антіохії, Салоніках та Константинополі. В основному гроші, знайдені борсуком, виготовлені з міді та бронзи, і лише одна срібна монета.

moneta

Фото iflscience

Вчені припускають, що скарб закопали в період політичних заворушень, коли на територію Галлії вторглися свеви – народ, який народився на північному заході Піренейського півострова в V столітті.

Раніше ми писали про те, що мошенники изобрели новый способ обмана на OLX.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.