Разделы:

Andjelіna Djolі

За кордоном

Брат Анджеліни Джолі неочікувано підставив сестру: інтригуючі деталі

1546

20:00, 30 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Старший брат популярної голлівудської актриси Анджеліни Джолі Джеймс Хейвен даватиме свідчення у суді щодо процесу розлучення зіркової пари, але не на користь своєї сестри.

Раніше ми повіомляли: Знаменитий «Квартал червоних ліхтарів» можуть прибрати з центру Амстердама (ВІДЕО)

Процес розлучення Анджеліни Джолі та Бреда Пітта тягнеться вже понад два роки. Невирішений конфлікт між екс-закоханими погано відбивається на здоров’ї акторки, а також на їхніх дітях. Старший син зіркової пари заявив про те, що хоче переїхати від батьків в іншу країну через те, що його втомили їхні невирішені конфлікти. Після цього на плечі акторки звалилась ще одна неприємність.

Як повідомляє The Place, рідний брат Анджеліни Джолі має намір свідчити проти неї у суді. Як повідомляють ЗМІ, Джеймс Хейвен розповість про наміри сестри зганьбити Бреда Пітта без реальних на це підстав. Такі свідчення рідного брата акторки можуть віддягнути її перемогу в судововому процесі ще на деякий час або, можливо, назавжди.

Анджеліна Джолі та її брат Джеймс Хейвен

Нагадаємо, що зіркове подружжя Анджеліни Джолі та Бреда Пітта вирішили розлучитись ще у 2016 році. Більше двох років пара вирішує судові питання, зокрема, подружжя ділить опіку над 6 дітьми – 16-річним Меддоксом, 14-річним Паксом, 13-річною Захарою, 12-річною Шайло і 9-річними близнюками Вів’єн і Ноксом. Згідно з останнім рішенням, Джолі зобов’язана дозволити Пітту бачитися з нащадками через день.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Читайте также