Разделы:

angjelina joli i bret pit

За кордоном

Бред Пітт почав благати Анджеліну Джолі припинити судову тяганину

247

16:00, 24 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Близько трьох років Бред Пітт не може залагодити всіх судових питань з екс-коханою Анджеліною Джолі. найбільше суперечок у пари виникає через їх 6 дітей.

До розгляду питання про опіку над нащадками Джолі та Пітта залишаються лічені дні, повідомляє US Magazine. І хоч у зіркового батька є чимало шансів на виграш, проте він все ж прагне мирно залагодити це питання.

Анджеліна Джолі та Бред Пітт

Читайте також Дочка Пітта і Джолі збирається змінити стать

Голлівудський актор побоюється, що від розмов зі служителями Феміди його нащадки отримають психологічну травму. Відтак упродовж кількох днів Бред Пітт намагається переконати Анджліну Джолі схаменутись.

«Він сподівався переконати Енджі, що судова справа завдасть психологічної шкоди їхнім дітям. Що би не вирішив суддя, переможців тут не буде», – зазначив інсайдер видання.

Наразі Анджеліна Джолі не має наміру поступатись та наполягає на повній опіці над дітьми. Водночас інсайдери з оточення зірки зізнають, що вона теж прагне врегулювати конфлікт поза залом суду. Судове засідання ж заплановане на 4 грудня, відтак весь світ дізнається, чи зуміли Джолі і Пітт врегулювати затяжну проблему.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...