Разделы:

kailu djener

шоу-биз

Брехала роками: наймолодша мільярдерка виявилась мільйонеркою

856

15:00, 31 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Журнал Forbes зробив переоцінку статків американської моделі Кайлі Дженнер, знизивши його розмір з мільярда доларів до 900 мільйонів. Виявилося, красуня та зірка мережі дещо перебільшила своє багатство.

З них 340 мільйонів доларів модель, за даними Forbes, отримала від угоди з Coty, яка у листопаді 2019 року оголосила про покупку косметичного бренду Дженнер, пише maximum.fm

Решта – вартість частки Дженнер у Kylie Cosmetics, яка, як пише Forbes, становить не 49%, як стверджувалося, а 44,1%. Крім того, частка втратила в ціні через вплив епідемії коронавірусу на економіку, додає журнал.

Брехала роками: наймолодша мільярдерка виявилась мільйонеркою - фото 407164

Також Forbes стверджує, що сім’я Дженнер брехала про масштаб бізнесу і його успішності «щороку, починаючи з 2016 року».

За версією видання, бухгалтер сім’ї Дженнер надавала журналу податкові декларації (щоб Forbes оцінював статки Кайлі Дженнер для своїх рейтингів), які були, «цілком ймовірно», помилковими.

Читайте також: Светлана Лобода умилила сеть трогательным фото

У глобальному рейтингу мільярдерів Forbes-2020 Дженнер посідає 1990 місце. У рейтингу, який відстежує статок мільярдерів у режимі реального часу, модель на момент публікації новини посідала 2200 місце, але вже з меншим, ніж мільярд доларів, статком.

Брехала роками: наймолодша мільярдерка виявилась мільйонеркою - фото 407163

Нагадаємо, що у березні 2019 року Forbes назвав Кайлі Дженнер наймолодшим мільярдером в історії. Сама ж дівчина відома завдяки реаліті-шоу «Сімейство Кардаш’ян». Свій косметичний бренд вона заснувала у 2015 році.

Теги:

Loading...

Читайте также