Разделы:

psiholog

общество

Брехня псує не лише репутацію: медики здивували новою заявою

53

6:30, 12 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Брехня негативно впливає не лише на психологічний стан брехуна, а й на його здоров’я. Медики розповіли, які зміни в організму може викликати неправда.

Науковці з Університетського коледжу Лондона вивчили вплив брехні на здоров’я і дійшли до висновку, що краще уникати неправдивих тверджень, адже вони впливають і на брехуна, і на слухачів, пише maximum.fm

Дослідники пояснили, що під час свідомого обману у мозку активізується «детектор помилок», який стимулює роботу мигдалеподібного тіла, яке відповідає за страх. Якщо узагальнити, то через брехню людина переживає значний стрес та тривогу, а також підвищення тиску. Однак таке відбувається не тільки у самих брехунів, а й у їх оточення.

Тому не надто чесні люди постійно відчуються підвищене навантаження на нервову систему, що може призводити до появи різноманітних хвороб.

«Часта брехня також може призводити до виникнення серйозних захворювань. Наукові роботи показали, що обман часто пов’язаний з онкологічними захворюваннями, ожирінням, депресією і залежностями», – підсумували британські вчені.

Читайте також: Назван напиток, улучшающий работу кишечника

Loading...

Читайте также