Разделы:

bank

За рубежом

Британець намагався пограбувати банк, але все зіпсувала записка

48

16:00, 2 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Мешканець Великобританії вирішив пограбувати банк, але зробив всі можливі помилки. Тепер йому світить рік за ґратами і слава в мережі.

42-річний мешканець Манчестера Деніел Хілі підтверджує, що невдахи-злодії трапляються не лише в кіно, адже він сам проклав собі шлях у в’язницю. Чоловік хотів викрасти гроші в одному з відділень банку Santander і, здається, продумав все. Йому на думку спало, що можна просто дати касирові записку із вимаганням коштів і вийти чистим з води, пише maximum.fm

Деніел спокійно зайшов у банк, передав листок працівнику банку, але все пішло не за планом. До слова, записка виглядала так: «Без паніки. Поклади всі купюри в сумку. Обіцяю, якщо зробиш все так, як я кажу, ніхто не постраждає. Не намагайся бути героєм. Мені шкода це робити».

Читайте також: Роналду придбав шикарну яхту за 14 мільйонів євро

Касир прочитав записку, оцінив ситуацію та натиснув на тривожну кнопку. Невдаха-злодій зрозумів, що його план не працює і вирішив втекти. Здавалося б, хоча б місія з втечею спрацювала, але поліція дуже швидко знайшла Хілі. Річ у тому, що він сам залишив усі підказки: записку він зробив на чеку з сусіднього магазина, а також забув власну сумку з відбитками пальців. Перевірка камер спостереження з маркету зайняла небагато часу, тож грабіжника упіймали.

Виявилось, що за кілька днів до цього йому таки вдалось пограбувати букмекерів, але тоді він удавав, що має зброю у кишені. Відтак, за 285 фунтів стерлінгів з вдалого пограбування та за провальний сценарій у банку Деніелу світить 12 місяців в’язниці. Адвокат невдахи пояснив, що найгірший варіант заробітку Хілі вибрав через залежність від азартних ігор.

Loading...

Читайте также