Разделы:

eksperiment

Суспільство

Британка провела експеримент, щоб з’ясувати, які жінки подобаються чоловікам

189

11:45, 31 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Ця дівчина провела власне дослідження і з’ясувала, яка жіноча зовнішність приваблює чоловіків найбільше. Вона не пошкодувала на це часу, пише maximum.fm

36-річна Хейлі Ліана протягом півроку по черзі завантажувала на сайт знайомств свої фотографії з різною зачіскою і в одязі різних стилів.

Читайте також: У Книзі рекордів Гіннесса з’явився найдовший у світі кіт

В результаті найбільше користувачів сайту (87 людей) «відгукнулися» на профіль брюнетки, проте вони відразу натякали, що зацікавлені в сексі на першому побаченні.

Ліана в образі брюнетки  - фото 304753

Ліана в образі брюнетки

Багаті «старші» чоловіки (43 людини) найчастіше вибирали Ліану-блондинку. Зазвичай вони були одружені і «просто хотіли повеселитися». «Спортсменка» сподобалася 25 користувачам, і більшість з них запросили її на побачення в тренажерний зал.

Ліана-блондинка  - фото 304754

Ліана-блондинка
Ліана-спортсменка  - фото 304755

Ліана-спортсменка

За словами британки, з «справжніми» і цікавими чоловіками (їх було 36) вона познайомилася, коли публікувала фотографії зі своєю природною зовнішністю або в окулярах. В образі бізнес-леді жінка залучила вісім чоловіків. Вони вважали її інтелектуалкою, проте самі були нудними при подальшому спілкуванні.

Природна зовнішність дівчини  - фото 304758

Природна зовнішність дівчини
Ліана в окулярах  - фото 304757

Ліана в окулярах
Ліана в образі бізнес-леді  - фото 304756

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.