Разделы:

obuv

взуття

Британський дизайнер показав найдорожчі у світі чоловічі туфлі з діамантами

312

10:15, 22 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Дизайнер Крістофер Шелліс з компанії «Будинок Боргезе» з Бірмінгема, створив найдорожчі у світі чоловічі туфлі з діамантами.

Як пише Daily Mail, броги зі шкіри винного кольору прикрашені діамантами і золотом та коштують 100 тисяч фунтів (близько 150 тисяч доларів). Це взуття рекомендують носити з платиновим поясом (60 тисяч фунтів) і шкіряною курткою (36 тисяч фунтів).

Броги – це напівчеревики з декоративною перфорацією уздовж швів, на носках і задниках. Процес нанесення декоративних дірочок називали брогурування (broguing). Брогурованим взуттям почали займатися скотарі Шотландії та Ірландії у XVI-XVII століттях. Робили вони це заради відводу води і провітрювання.

Дизайнер вже повідомив, що створював дуже дорогу пару взуття три роки, підбираючи діаманти і вдалий дизайн, щоб вони виглядали органічно. А золоті устілки дозволять своєму власникові почуватися так, ніби він «завжди йде по золотій доріжці». Надихався він розкішним стилем королеви Єлизавети I, яка була коронована у 1558 році.

Власникам також обіцяють довічну гарантію: якщо вони зносять броги до дірок, то всі діаманти та золоті прикраси дбайливо перенесуть на нову пару.

obuv2

Раніше ми писали про те, скільки пар взуття має бути у гардеробі кожного чоловіка.

Loading...

Читайте также