Разделы:

molodost

Здоров`я

Британський учений назвав простий спосіб продовжити молодість

116

13:00, 28 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Науковець розповів про те, як одна проста зміна у раціоні дозволяє продовжити тривалість життя та уповільнити старіння.

Доктор Пупі Ожгла з Інституту наук про здоров’я населення та інформатики імені Ашера (Великобританія) пояснив, що людям варто зменшити кількість червоного м’яса у раціоні. За словами дослідника, який вважається одним із найбільш авторитетних експертів з харчування, така зміна харчових звичок дозволяє продовжити молодість та зменшити ризики передчасної смерті, пише maximum.fm

«Надмірна кількість їжі з виском вмістом заліза, особливо червоного м’яса – яловичини та баранини – може призвести до різких вікових змін», – наголошує він.

Також Пупі Ожгла пояснює, що для продовження молодості варто вживати продукти з високим вмістом антиоксидантів, колагену та мінералів, а також смаколиків з протизапальними властивостями.

Читайте також: Национальную борьбу с ожирением объявили в Великобритании (ВИДЕО)

«Раціон зі значною кількістю фруктів та овочів щодня допомагає організму отримувати речовини, які зменшують ризики запальних процесів – це заважає пошкодженню клітин та гальмує їх старіння», – зазначив експерт.

На його думку, саме зменшення вживання тваринних білків, вдосталь якісних жирів та клітковини у раціоні допомагають значно довше почуватись та виглядати молодо.

Loading...

Читайте также