Разделы:

elektrokar

Авто

Британці запустять у серію електричний Mustang (ВІДЕО)

46

16:15, 16 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Британська компанія Charge Automotive випустить обмежену серію класичних Ford Mustang з електричною силовою установкою.

Раніше ми повідомляли: Xiaomi показала електробритву за 12 доларів (ФОТО)

В основі рестомодів буде лежати офіційно ліцензований кузов фастбека або кабріолета. Загальний тираж складе 499 екземплярів.

Постачальником електромоторів і силової електроніки для машин стане фірма Arrival. Вона відома завдяки розробці електричних фургонів для кур’єрської служби Unites Parcel Service (UPS). Пікова потужність установки складе 300 кіловатів (408 «конячок») і 1200 Нм крутного моменту. Живитися мотори будуть від блоку акумуляторів місткістю 64 кіловат-години, який підтримує зарядку потужністю до 50 кіловатів.

Маслкар зможе розганятися до «сотні» за 3,09 секунди. Запас ходу складе 200 кілометрів. На тизерному ролику видно, що машина отримає підвіску з можливістю регулювання дорожнього просвіту, три режими роботи адміністративної електроніки та перемикання з заднього на повний привід. Керування основними операціями здійснюється через дисплей, як у Tesla.

Для замовлення електричного Mustang необхідно внести депозит у розмірі п’яти тисяч фунтів стерлінгів. Початкова ціна машини складе 200 тисяч фунтів із запланованим початком постачання у вересні наступного року.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также