Разделы:

ilnoleum

Суспільство

Будівельники зняли в будинку старий лінолеум і не повірили своїм очам: фото

1737

12:30, 12 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У адміністрації Нью-Джерсі вирішили використати період пандемії коронавірусу для благоустрою, влаштувавши ремонт. І під час заміни лінолеуму працівники виявили несподівану знахідку. Про неймовірне відкритті розповів на своїй сторінці в Twitter мер міста Стівен Фулоп.

Адміністрація Нью-Джерсі (США) на карантині вирішила навести порядок. Спершу було вирішено поміняти старий лінолеум у будівлі місцевого уряду. Коли робітники зняли покриття, то несподівано виявили під ним неймовірну знахідку – дивовижну кахельну підлогу початку XX століття. Про це зі своїми підписниками в Twitter поділився мер міста Стівен Фулоп, пише maximum.fm

«Ми використовували час пандемії коронавірусу для реалізації відновлювальних і ремонтних проєктів, які в інший час викликали б дискомфорт у місцевих жителів. Це, перш за все, ремонти вулиць, реставрація будівель, реконструкція парку. Також ми збиралися поміняти в мерії лінолеум 1960-х років. Розраховували знайти сміття, але виявили раритет 100-річної давності», – пише Стівен Фулоп.

Читайте також: Як виглядає аеропорт, покинутий 25 років тому

Loading...

Читайте также