Разделы:

regina todorenko

Личности

«Будьте людьми»: Тодоренко після народження сина спровокувала палкі суперечки в мережі

1279

21:45, 10 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко, яка народила 5 грудня сина, стурбувала шанувальників мовчанням в мережі. Відсутність будь-яких звісток про малюка і маму викликало запеклі суперечки серед її шанувальників.

Читайте также Регина Тодоренко и Влад Топалов стали родителями

''Будьте людьми'': Тодоренко після народження сина спровокувала палкі суперечки в мережі

У Instagram артистки з’явився фрагмент відео з гостею її програми «П’ятниця з Регіною», російською актрисою і ведучою Катериною Варнавою.

«Або це не аккаунт Регіни, або це таке «ставлення» до шанувальників», «Ти серйозно? Де інфа про дитину?», «Регіна, ти народила сина! Зроби вже пост про дитину!» — вимагали фоловери.

Інші ж коментатори встали на захист новоспеченої мами, зазначивши, що вона сама має право вирішувати, чим ділитися з широкою громадськістю, а що залишити «за кадром».

«Будьте людьми! Вони артисти, вони діляться творчістю, а про особисте життя не зобов’язані нікому звітувати. Бачте, народила і через 10 хвилин не відзвітувала Олі, Маші, Каті», «Регіна з Владом охороняють своє щастя», «Люди такі дивні. Виклади Регіна пост з малюком на пологовому хресті, так відразу ж пішли б коменти типу: «Ось, краще б дитиною займалася, а не в Инсті сиділа, вже «недомати». Не викладає нічого — теж не так», — парирували коментатори.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...