Разделы:

Деньги

Місто

В Києві з поліції викрали 2,3 мільйона гривень, підозрюють бухгалтера

630

16:49, 7 Сентябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Столична прокуратура повідомила про підозру головному бухгалтеру одного з районних управлінь поліції Києва, яку викрили в шахрайстві, скоєному в особливо великих розмірах.

За даними прокуратури, невідомі, вступивши в змову з головним бухгалтером управління поліції, подали в канцелярію підроблене рішення суду про повернення речового доказу – великої суми грошей, які перебували у фінсекторі на відповідальному зберіганні.

Надалі за згодою головного бухгалтера, яка розглядала подані документи, грошові кошти – 57,5 тис. доларів США, 37 010 рублів РФ, 3306 гривень і 28,5 тис. євро були видані чоловіку, який скористався підробленим паспортом. При цьому, як встановлено слідством, ще задовго до вищевказаних подій реальний власник цього паспорта звернувся в правоохоронні органи з приводу його втрати.

На момент скоєння злочину сума викраденого перевищила 2 млн 230 тис. грн. Дії головного бухгалтера кваліфіковані за ч. 4 ст. 190 КК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Також слідчі встановлюють інших співучасників злочину – в тому числі, серед співробітників правоохоронних органів.

Раніше ми повідомляли Озброєні чоловіки у масках відібрали у валютника 70 тисяч доларів (ВІДЕО)

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...