Разделы:

bumboks pratsiue nad novum albomom

общество

«Бумбокс» заінтригував роботою над новим альбомом (ФОТО)

49

20:00, 3 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Український гурт «Бумбокс» готує новий альбом «Таємний Код». Запис платівки відбувається на знаменитій французькій студії «La Fabrique» у Сен Ремі де Прованс під керівництвом саундпродюсера Hervé Le Guil.

Читайте також Джамала в образі білявки презентувала кліп «The Great Pretender» (ВІДЕО)

"Бумбокс"

Бумбокс працюють в «La Fabrique» над кількома піснями, які наразі не мають офіційних назв. Відомо тільки, що в одній з пісень, музиканти з дозволу Саші Кольцової, вокалістки й автора текстів гурту Крихiтка, використовують фрагмент пісні «Ангела як я».

«Я ніколи не записувався в студіях, які накопичують матеріал з урахуванням накопичення холів. Тобто тут на кожному кроці стоять мікрофони — в кімнатах, на сходах, всюди. Коли ти граєш, вони записують все, навіть найменші відгомони звуку. І весь цей шум йде в запис. Це дуже незвично, але як звучить запис!»,  – каже лідер гурту Андрій Хливнюк.

Зараз музиканти працюють над двома піснями і до від’їзду планують закінчити третю.

«Але в альбомі не може бути трьох пісень або чотирьох пісень. Так що думаю, ми ще повернемося в «La Fabrique», – додав Хливнюк.

Раніше «Бумбокс» разом з The Gitas, лос-анджелеською групою з українським корінням, випустили сингл «Тримай мене», який увійде в альбом «Таємний Код» і який можна вважати «прологом» нового альбому.

 

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...