Разделы:

pereedat

Здоров`я

Чи дійсно гаряча їжа корисніша за холодну

77

17:45, 1 Апрель 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Багато дорослих людей нехтують порадою частіше їсти гарячу їжу і харчуються в основному холодною. Однак чи є різниця між гарячою і холодною їжею?

Так, гаряча їжа не тільки смачніша за холодну, але і корисніша – вона краще перетравлюється. Дослідники, які вивчають, як прискорити розщеплення їжі, виявили, що травна система чутлива до різних температур, пише maximum.fm

Холодна їжа змушує травну систему працювати старанніше, щоб розщеплювати і поглинати поживні речовини. Оскільки холодну їжу складніше перетравлювати, то у людини можуть виникнути ускладнення на кшталт здуття живота або газів. У гарячій їжі поживні речовини вже частково розщеплені. Приготування на пару, запікання і інша обробка продукту високими температурами запускає процес розщеплення корисних хімічних і поживних речовин ще до того, як вони потраплять в організм.

Крім цього, люди зазвичай повільніше їдять гарячу їжу, що також корисно для травної системи. Коли їжа надходить в організм повільно, залишається більше часу для засвоєння поживних речовин. Також вчені прийшли до висновку, що смакове сприйняття поліпшується при підвищенні температури їжі.

Читайте також: чи рятують від коронавірусу спеції та гостра їжа.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.