Разделы:

smartfon

смартфон

Чи дозволяє темний режим економити заряд акумулятора

289

7:30, 3 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Багато виробників смартфонів обіцяють підвищену економію енергії завдяки переходу інтерфейсу у темний режим. Це пов’язано з тим, що OLED-дисплеї можуть вимикати окремі пікселі для відображення чорного кольору. Однак проведений експеримент показує, що це не має значного впливу на автономність гаджета, пише PurDue.

Команда дослідників вивчила, як темний режим впливає на роботу смартфонів Pixel 2, Pixel 4, Pixel 5 і Moto Z3. Результат довів, що реальна економія досягається тільки при увімкненні цієї функції, коли яскравість екрану виставлена ​​на 100%. У цьому випадку дійсно можна заощадити від 39% до 47% енергії у порівнянні зі світлою темою.

Якщо ж говорити про сценарії використання смартфона у приміщенні, коли яскравість перебуває на рівні 30-50%, то в цьому випадку темний режим дозволяє заощадити лише 3-9% енергії.

Учені відзначають, що операційна система Android не враховує темний режим при розрахунку енергоспоживання додатків. Для усунення цієї проблеми був розроблений спеціалізований інструмент Android Battery +. Найближчим часом він надійде у відкритий доступ і дозволить усім охочим оцінити реальне енергоспоживання смартфонів.

Раніше ми писали про те, що Apple представила зовнішній акумулятор MagSafe для iPhone 12.

Loading...

Читайте также