Разделы:

volos

Здоров`я

Чи можна користуватися феном людям з тонким волоссям

69

8:30, 13 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Зараз ми розповімо, як сушити і укладати тонке волосся так, щоб всі вам заздрили. Запам’ятовуйте прості поради від трихологів.

ЯК СУШИТИ ТОНКЕ ВОЛОССЯ?

Якщо твоє волосся трохи поникло і виглядає як повислі бурульки, то сушка феном – твій порятунок. Знаєш чому? Після миття під вагою води пасма стають важкими, тому і зникає об’єм. Але не забувай використовувати термозахист, щоб зберегти локони від перегріву і сухості, і застосовуй трюки, яким ми тебе навчимо, пише maximum.fm

 

  • Перед сушінням радимо нанести спеціальні спреї та лосьйони для об’єму й ущільнення волосся: вони дійсно працюють. Шукай на упаковках слова: texture, grit, hold, і thickness. Але не забувай, що велика кількість продукту на пасмах це не завжди добре.
  • Краще починати з кінчиків і поступово переходити вище. Не перестарайся з лосьйонами: вибирай легкі текстури. Акуратно розчісуй пасма під час сушки, оскільки в процесі вони можуть стати млявими. Краще спершу висуши волосся феном на 80-90% і тільки потім використовуй брашінг. До речі, спробуй не розчісувати коріння, а лише довжину і кінці: в деяких випадках це надає додаткового об’єму.
  • Суши волосся так, щоб фен був поверх гребінця, а не під ним, це допоможе підняти коріння. Для більшого ефекту тримай пасма вгору і відсунь їх від голови під кутом 45 градусів. Спробуй сушити феном з максимальною температурою і середньою швидкістю, щоб волосся не розліталося.
  • І, звичайно, не забувай про старий добрий метод сушіння волосся вниз головою: його знають всі, але працює він безвідмовно.

Читайте також: Эти продукты при длительном употреблении могут нанести вред здоровью

 

Loading...

Читайте также