Разделы:

arbuz

Здоров`я

Чи варто відмовлятись від кавунів через нітрати

219

8:00, 5 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

На офіційній сторінці МОЗ у Фейсбуці приділили увагу актуальній влітку темі нітратів у кавунах. Саме через вміст нітратів люди часто відмовляються від цієї ягоди. І це не дивно, адже чимало хто вважає, що воно є синонімом отрути та часто асоціюється саме з кавунами.

«Втім, тут є два але: нітрати  це далеко не завжди отрута, вони містяться не лише в кавунах, а й в багатьох овочах і фруктах, воді та навіть в нашому організмі. Нітрати  це солі азотної кислоти, які також називають селітра. Ці солі є частиною багатьох рослин, ґрунту і навіть нашого організму», – пояснюють фахівці.

Важливо: у більшості здорових людей проблем з нітратами не буде, адже у допустимій нормі вони взагалі не шкодять. Дозволена денна доза нітратів 3,7 мг/кг, тобто 222 мг для людини, масою 60 кг.

Якщо ж вживати більше, то нітрати починають концентруватись та перетворюватись у нітрити, які справді завдають шкоди. Тому відмова від кавунів є несправедливою.

Чому корисні кавуни:

  • Вони містять 19 вітамінів та 11 мінералів
  • У складі є лікопен, який має потужні антиоксидантні, онкопротекторні та протизапальні властивості та зменшує тромбоутворення. Що червоніший кавун, то більше в ньому лікопену
  • У кавунах утворюється закис азоту NO – речовина, яка регулює тонус судин та гладеньких м’язів, бере участь в розширенні судин та зниженні артеріального тиску, позитивно впливає на імунну відповідь та швидкість передачі нервового імпульсу
  • Кавун – швидкі вуглеводи, антиоксиданти й амінокислоти. Кавуновий сік зменшує кріпатуру в м’язах і допомагає відновленню після тривалих забігів.
  • Регулярне вживання кавуна корисне людям з атеросклерозом, жінкам у період менопаузи та людям із гіпертензією та пре-гіпертензією.
  • Антиоксиданти у кавунах корисні для здоров’я шкіри та сітківки очей

Чому не варто зловживати кавуном:

  • Бактеріальні збудники можуть спричинити отруєння кавунами. Тому краще не брати надрізані чи надбиті кавуни і не забувати про гігієну рук
  • Людям з гіперкаліємією, (надлишком калію в крові) варто не переїдати кавунів
  • Цукру у кавуні відносно мало, але літр кавунової м’якоті має близько 60 грамів цукру. Тому краще не зловживати та поєднувати кавуни з іншою рослинною їжею, багатою на клітковину. Це дозволить зробити підйом глюкози в крові не таким різким

«І пам’ятайте, овочі, фрукти та ягоди  це важлива частина здорового харчування. Боятися нітратів і тому знижувати їхню кількість у раціоні  абсолютно не потрібно»,– наголошують у МОЗ.

Раніше ми писали про те, що корисні властивості кавуна для тих, хто хоче схуднути.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.