Разделы:

stress

Здоров`я

Чим небезпечний вечірній стрес

699

8:45, 23 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Вчені з’ясували, що вечорами організм виробляє менше гормону стресу у відповідь на психологічну напругу, аніж у ранкові години.

Раніше ми повідомляли: Ученые выяснили, как стресс влияет на зрение

На думку вчених, це говорить про підвищену вразливість перед стресом вечорами.

У дослідженні взяли участь 27 молодих здорових добровольців зі звичайним режимом дня. Для початку вчені встановили базовий рівень кортизолу в слині у різний час доби. На другому етапі добровольців розділили на дві групи. Одні піддавалися стрес-тесту через дві години після пробудження, а інші – через десять годин після пробудження.

Під час тесту добровольці повинні були пройти 15-хвилинне інтерв’ю перед комісією і камерою, а також вирішити кілька арифметичних задач. Зразки слини збирали за півгодини до початку тесту, а також відразу після цього. Дослідники виявили, що в результаті стрес-тесту рівень кортизолу значно підвищився у добровольців, що проходили завдання вранці. На думку фахівців, це означає, що в ранкові години людині простіше впоратися із подразниками, оскільки саме кортизол вважається найважливішим помічником організму під час стресу.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.