Разделы:

velosiped

Здоров`я

Чим замінити біг: три хороші альтернативи

200

12:15, 13 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Не треба себе змушувати бігати, якщо цей вид активності вже котрий рік не приносить вам задоволення. Є купа інших видів аеробного навантаження, в них ви можете знайти себе, здоров’я і гарне тіло.

Скакалка

Стрибки через скакалку тренують відразу три необхідних для бігуна якості: витривалість, координацію і силу, але водночас не навантажують суглоби. Більш того, якщо у вас проблеми з каденсом, скакалка допоможе підвищити частоту кроків і скоротити час контакту стопи з поверхнею, а це ключ до швидкості, пише maximum.fm

Йога

Нині ресурсів, звідки можна почерпнути інформацію про йогу, безліч. Йога, можливо, не така ефективна в тренуванні серцево-судинної системи, але вона, безперечно, є найкращим засобом для відновлення вашого тіла. Заковика лише в тому, що новачкам потрібно акуратно підходити до перших занять, щоб не отримати розтягнення м’язів.

Читайте також: Какая часть яблок несет наибольшую пользу для организма

Велосипед

Велосипедне тренування дає однаковий з бігом тренувальний ефект для серцево-судинної системи, але береже ваші м’язи, кістки і суглоби від повторюваного ударного навантаження. Велотренування, особливо з використанням пагорбів, зміцнює м’язи стегон, сідничні м’язи, ікри і безліч інших, дозволяючи уникнути дисбалансу.

Теги:

Loading...

Читайте также