Разделы:

levenya

За кордоном

Чоловік знайшов левеня посеред поля (ВІДЕО)

1458

18:30, 11 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Ніколи не знаєш, що знайдеш, а що втратиш. Певно так подумав нідерландський бігун, коли його ранкова пробіжка голланською сільською місцевістю перетворилася на прогулянку по дикому сафарі, – чоловік знайшов левеня.

Раніше ми повідомляли: Четверо левенят народилися у Хмельницькому зоопарку (ВІДЕО)

Щоправда молодий лев не прогулювався, а сидів у клітці посеред поля між містами Утрехта та Хілверсум, повідомляють CBSnews.

Поліція Нідерландів звернулася по допомогу в Twitter, щоб відстежити власника тварини, а поки малюка забрали до себе зоозахисники із фундації Stichting Leeuw. Це велика організація, яка займається спасінням кішок на півночі від Амстердама.

Після обстеження виявилося, що левеняті вже п`ять місяців. Він цілком здоровий та дужий. Зоозахисники вже дали тварині нове їмя – Ремі. На своїй сторінці у Facebook, що вони повідомили, що дитинча «дуже втомилося від неспокійних подій» і перебуває в карантині.

Ремі вже пив воду, їв та відчуває себе невимушено в своєму новому оточенні. У наближчий час йому зроблять всі необхідні щеплення і після цього шукатимуть йому нового власника.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...