Разделы:

buryak

Здоров`я

Чому буряк є справжнім суперфудом

519

10:00, 30 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Доволі поширений та доступний в Україні овоч виявився нічим не гіршим за популярні суперфуди. Чому буряк варто їсти регулярно — читайте далі.

Експерти вважають, що буряк з легкістю можна внести до списку суперфудів, адже він дуже корисний. Цей овоч здатен ефективно регулювати кров’яний тиск, а також знижувати ризики інфаркту та інсульту. Не варто забувати про те, що він також покращує потік крові до головного мозку, пише maximum.fm

Ще однією крутою властивістю буряка є те, що він здатен знижувати рівень запалення в організмі, тому можна уникнути багатьох недуг. А недавні дослідження за участю спортсменів, які вживали буряковий сік, показали, що це справді чудовий спортивний напій. Він допомагає позбутись втоми, а також болю у м’язах після важких фізичних навантажень.

А от експеримент з професійними велогонщиками підтвердили, що буряк здатен посилити витривалість та покрити спортивні показники. Тому цей овоч з легкістю можна застосовувати не лише у супах і салатах, а й у вигляді смузі чи чіпсів.

Читайте також: Названо натуральное средство для снижения давления

Теги:

Loading...

Читайте также