Разделы:

son

Здоровье

Чому чоловікам обов’язково потрібно висипатись

1590

10:30, 13 Март 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Медики пояснили, чому брак нормального сну може бути дуже небезпечним для чоловіків. Навіть шість годин виявились надто малою кількістю часу для відновлення сил.

Дослідники з Університету Пенсильванії виявили, що безсоння здатне викликати чимало проблем зі здоров’ям чоловіків. Брак повноцінного сну не просто погіршує працездатність, а й збільшує ризики передчасної смерті, пише maximum.fm

Це підтвердило 14-річне дослідження за участю близько 50 тисяч чоловіків, які періодично спали у лабораторних умовах та проходили медогляд. З’ясувалось, що чоловіки, у яких не було жодних проблем зі сном, за всі роки мали доволі низькі показники смертності, а саме 9,1%. Водночас, представники сильної статі, які страждали від безсоння та недосипу, перетнули позначку у 51,1%.

Науковці пояснюють такі моторошні цифри тим, що 6 годин сну у сучасному світі не можна називати нормою, адже вони не дозволяють повноцінно відновитись. Відтак, дорослим чоловікам необхідно виділяти на сон щонайменше 7-8 годин, щоб не опинитись у групі ризику.

Читайте також: Чотири кольори, які категорично не можна використовувати у спальні

Loading...

Читайте также