Разделы:

para

Суспільство

Чому для людей насправді важливі дотики

517

11:00, 4 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Карантин через пандемію коронавірусу змусив людей забути про звичайні привітання, а також зменшив кількість дотиків. Учені розповіли, чому ж така звична річ насправді є дуже важливою.

Науковці з Університету Північної Кароліни довели, що регулярні обійми допомагають нормалізувати артеріальний тиск, зменшити біль та справитись з нападами мігрені і астми. Взагалі список корисних ефектів від дотиків є значно більшим, аніж можна подумати, пише maximum.fm

Вони посилюють роботу імунної системи та позбавляють наслідків стресу. Тому у важкі моменти життя обійми є справді необхідними.

Навіть дружні поплескування по спині мають помітний ефект. Виявилось, що така звичка у спортивних команд допомагає їм покращувати успішність та показувати краще результати. А от ті команди, які не надто полюбляють дотики та подібні підбадьорення, не демонструють.

Також не варто ігнорувати обійми і в романтичних стосунках, адже для міцності пари вони такі ж важливі, як і поцілунки. Це підтверджує опитування серед тисячі осіб віком від 40 до 70 років.

Читайте також: Медики выявили уникальные свойства молока

Loading...

Читайте также