Разделы:

progulki

Здоров`я

Чому гуляти після прийому їжі корисно для здоров’я: детальне поснення

11

8:00, 17 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

На багатьох з нас після ситного прийому їжі часто навалюється відчуття сильної втоми і тяжкості в шлунку, тому здається дуже логічним піти подрімати. Насправді ж, в такі хвилини нашому організму найбільше необхідна легка прогулянка для кращого засвоєння їжі і зниження рівня глюкози в крові, пише medicalnewstoday.

Про користь ходьби пишуть часто і багато, а ось про те, що вона покращує процес перетравлення їжі та, відповідно, корисна для прискорення процесу зниження ваги – згадують не часто. Навіть завдяки короткій фізичній активності після прийому їжі наше травлення отримує стимуляцію, що допомагає більш ефективно виводити з кишечника стілець.

Крім усього іншого, вченими було доведено, що ходьба тривалістю всього в 15 хвилин після їжі різко знижує рівень цукру, що корисно не тільки для діабетиків, а й для всіх, хто хоче схуднути і налагодити свій обмін речовин.

А ще прогулянка після їжі може наблизити вас до досягнення дефіциту калорій, який, за постійної підтримки , може допомогти у втраті ваги.

Раніше ми писали про те, скільки потрібно гуляти на свіжому повітрі, щоб почуватися щасливим.

Loading...

Читайте также