Разделы:

kot

Суспільство

Чому кіт спить разом з господарем: цікаві пояснення

210

12:45, 18 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Кожен уважний власник кота помічає за ним безліч кумедних, а часом, загадкових звичок. Наприклад, чому кішка спить в ногах у людини, або, чому перед тим, як лягти воліє як слід потоптатися на місці?

Звичка спати з людиною

Казали в стародавні часи, якщо спати з котом в одному ліжку, в голові можуть завестися жаби… Сучасній людині така легенда може здатися смішною, але якщо вдуматися, вона не позбавлена ​​сенсу. Уявіть життя кота, хоча б років сто тому: ніяких щеплень, прогулянки по смітниках. Такий домашній улюбленець міг «нагородити» господаря не тільки жабами, пише maximum.fm

Існує безліч теорій, що пояснюють, чому кішка любить лягати на людину. Перша з них – езотерична, що пояснює як кішки лікують людей. Лягаючи на ноги кіт забирає собі негативну енергію, в інших версіях – трансформує її у позитивну.

Інше пояснення того, чому кішка часто спить на людині, прозаїчніше: людина, в цьому випадку, є лише джерелом тепла і для тварини виконує роль грілки. Ще одна з можливих причин – прагнення до комфорту. Для домашньої тварини людина – втілення захисника і годувальника, близькість до нього уві сні дає кішці почуття захищеності.

Читайте також: Науковці довели, що відеоігри позитивно впливають на здоров’я

Кіт перебирає лапами

  • Версія перша – звичка йде з раннього дитинства, коли ваш улюбленець, будучи ще крихітним кошеням, смоктав груди мами, стимулюючи лапками приплив молока.
  • Версія друга – тварина таким способом просто мітить людину, за допомогою залоз розташованих під кігтями, сповіщаючи оточуючих, що цей двоногий належить саме їй.
Loading...

Читайте также