Разделы:

chaj

Здоров`я

Чому корисно пити ромашковий чай щодня

3982

11:00, 5 Декабрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Команда науковців з Великобританії та Японії дійшла до висновку, що ромашковий чай не лише має заспокійливі властивості, а й важливий для організму.

Виявилось, що він дозволяє зменшити рівень глюкози в крові, а також допомагає боротись з ускладненнями, які призводять до діабету. Раніше вже було відомо, що напої з ромашки корисні для тих, хто страждає від депресії, серцево-судинних захворювань, гіперглікемії та інших хвороб.

До таких висновків фахівці дійшли після дослідження, у рамках якого піддослідні упродовж трьох тижнів щодня пили по 2 горня ромашкового чаю. Перед експериментом та після вони пройшли обстеження та здали аналізи. З’ясувалось, що регулярне вживання чаю дозволило зменшити рівень глюкози майже на 25%.

Важливо пам’ятати, що ароматний ромашковий напій краще вживати без цукру. Якщо ж вам бракує солодощів, то до чаю, коли він вистигне, можна додати трішки меду.

Читайте також: Названы продукты, которые не позволят увеличить уровень сахара в крови

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.