Разделы:

seks

Здоров`я

Чому корисно регулярно займатися сексом: пояснення експертки

201

10:45, 11 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Регулярне інтимне життя вкрай позитивно впливає на наше здоров’я. Про корисні властивості заняття сексом розповіла сексолог Кейт Тейлор.

Один з плюсів регулярного заняття сексом – підвищення імунної системи організму. Відповідно, кохатися слід часто, аби бути стійкішими до впливу вірусів, пише maximum.fm

«Люди, які мають інтимний зв’язок щонайменше тричі на тиждень, мають міцніший імунітет», – заявила фахівець, посилаючись на результати проведеного дослідження.

Несподівано, але секс, задає організму прийнятне фізичне навантаження, а також може бути відмінною профілактикою гіпертонії. Крім того, зауважила експерт, за умови регулярності він «знижує ризик смерті від раку простати і хвороб серця». До того ж це тонізує і зміцнює м’язи всього тіла, захищає від болю.

Також доведеною властивістю регулярного інтимного життя є запобігання депресивних станів, безсоння, небажаних наслідків стресу. Пояснюється це тим, що під час сексу здійснюється синтез нейромедіаторів, відомих як «гормони радості», – ендорфінів, окситоцину, дофаміну. Під їх впливом нормалізуються функції психіки: людина почувається спокійнішою, впевненішою, а також міцніше спить.

Читайте також: Ці симптоми вказують на «синдром вигоряння» на роботі

Теги:

Loading...

Читайте также