Разделы:

polet

Суспільство

Чому краще вмикати «Режим польоту» на ніч

96

10:00, 3 Ноябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Ми звикли використовувати «Режим польоту», щоб знизити ризик проблем з навігацією під час авіаперельотів. Але є й інші, побутові способи застосування цієї функції.

Ніхто не турбує. У будь-який момент людину можуть несподівано розбудити пропозиціями встановити пластикові вікна, перевірити лічильник, отримати безкоштовну юридичну допомогу… Особливо актуальна проблема нічних дзвінків, пише maximum.fm

Увімкнувши на ніч «Режим польоту» можна відпочити і від колег, які вважають нормальним смикати людину в неробочий час задля вирішення власних проблем, і від докучливих знайомих.

Читайте також: Ученые назвали простую вещь, которая поможет избавиться от бессонницы

Економія заряду батареї. Навіть коли людина не розмовляє телефоном, певний відсоток заряду витрачається на сполучення з телефонними вежами оператора. Залежно від смартфона і обраного оператора, на зв’язок може йти від 1 до 3 відсотків. Їх можна заощадити, включивши «Режим польоту».

А як же екстрені дзвінки? «Режим польоту» відключає зв’язок, деякі фонові додатки, зрідка і Wi-Fi. Щоб не турбуватися про стан близьких, можна: домовитися з ними про те, що дзвінки слід здійснювати на міський телефон або використовувати не «Режим польоту», а функцію «Не турбувати», і додати до списку фіксованого набору батьків, дітей, друзів тощо.

Loading...

Читайте также