Разделы:

vcheni zjsuvaly nebezpeku v dushi

Здоров`я

Чому лікарі не радять приймати душ щодня

5047

9:45, 19 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Приймати душ і ванну щодня, за словами експертів, не тільки не обов’язково, але і шкідливо.

Збільшується ризик інфекцій. Частий душ, особливо гарячий, пересушує шкіру, що сприяє виникненню мікротріщин. Якщо ж при цьому ще використовувати мило або гель, це знищує ті корисні бактерії, які живуть на шкірі, пише maximum.fm

Чистого одягу і білизни достатньо для загальної чистоти. Експерименти показали: чисті речі, в першу чергу з бавовняних тканин, підтримують чистоту тіла не гірше за водні процедури. Якщо щодня надягати чистий одяг і білизну, це звільняє від необхідності приймати душ.

Митися треба швидко. Медики радять приймати душ протягом лічених хвилин (менше 10). Якщо ігнорувати це правило, можна позбавити шкіру захисного шару, що дуже погано позначається на імунітеті.

Гаряча ванна небезпечна. Прийом гарячої ванни провокує серцевий напад уп’ятеро інтенсивніше за фізичні вправи. Людям з хронічними порушеннями в роботі серцево-судинної системи гарячі ванни в принципі протипоказані, перш за все в холодну пору року.

Читайте також: Ванна від депресії: як правильно приймати

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.