Разделы:

frukti

Поради

Чому не можна практикувати фруктові дієти

139

11:30, 16 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Натуральні продукти з високим вмістом цукру, вуглеводів і кислот не завжди корисні. Як і у випадку з іншими дієтами, фруктову не можна застосовувати без консультації з лікарем. Неправильне вживання і помилковий підбір фруктів, різкий початок або закінчення дієти можуть серйозно підірвати здоров’я, пише sportobzor.

Занадто тривала фруктова дієта часто призводить до дефіциту білка в організмі, що небезпечно для здоров’я, адже білкове голодування не зможуть компенсувати навіть найдорожчі і найкорисніші фрукти. У фруктах також немає жирних кислот, кальцію, вітаміну В12, D і багатьох інших необхідних для здоров’я елементів, дефіцит яких може завдати серйозної шкоди організму.

Крім того, фруктова дієта протипоказана людям, що мають проблеми з травною системою, а особливо з гастритом або виразкою. А також категорично заборонена людям, що страждають на алергію.

Багато дієтологів рекомендують відмовитися від 7-денної фруктової дієти на користь 1 розвантажувального дня на різних плодах і ягодах. Такий щадний підхід допомагає організму очиститися без серйозного стресу і не вимагає спеціальної підготовки.

Раніше ми писали про те, що вчені попередили про шкоду дієтичних напоїв.

Loading...

Читайте также