Разделы:

obschenie

Поради

Чому не можна розповідати про свої плани

4

7:30, 11 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Як пише SAGE Journals, міжнародна група вчених-психологів з’ясувала, що повідомлення друзям про свою мету, яка тісно пов’язана з ідентичністю, знижує ймовірність її досягнення. Щоб дійти цього, науковці провели 4 експерименти в різних умовах, і 3 з них показали зниження мотивації, якщо учасник повідомляв комусь про свої плани.

Щоб більш усвідомлено підійти до свого завдання, американський підприємець, письменник та інвестор Тім Ферріс у своїй лекції на TED порадив спочатку визначити, з якими страхами та перешкодами можна зіткнутися. Далі потрібно створити плани, як запобігти і подолати ймовірні негативні події.

Короткі підсумки. Якщо розповісти про свої плани та заздалегідь отримати похвалу, мотивації досягти мети буде менше. Ефективніше не озвучувати свої прагнення – це збільшить шанс на успіх.

Раніше ми писали про те, що які харчові звички потрібно мати людям після 50 років.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.