Разделы:

vino

Здоров`я

Чому не варто відмовлятись від келиха вина

238

9:45, 2 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Науковці зі Швеції виявили несподівану корисну властивість вина, яка допоможе зробити життя трішки кращим. Звісно ж, є і власні обмеження, пише maximum.fm

Шведські учені провели масштабне дослідження, у рамках якого стежили за життям більш як 5 тисяч добровольців з 1998 по 2019 роки. З’ясувалось, що ті, хто не відмовляє собі у келиху вина, мають значно нижчу ймовірність розвитку депресії.

Найстійкіші до незгод та депресивних розладів люди випивали за тиждень до 9-10 келихів вина на тиждень. А ті, хто взагалі відмовився від спиртного, мали на 70% вищі шанси бути пригніченими та засмученими тривалий час. Щоправда, не варто виправдовувати алкоголь, адже любителі вина без міри мали ще більші показники – 80%.

Читайте також: Чи можна пити каву натщесерце: відповідь медиків

Медики пояснюють, що алкоголь у значних кількостях лише допомагає швидше потрапити у депресивний стан. Тому ця невеличка корисна властивість «лікувати» самопочуття є однією із небагатьох, які не завдають організму значної шкоди.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.